Londyn w jeden dzień


Jadąc do Londynu na dzień? Jesteś zbyt zajęty, a może po prostu nieco leniwy, aby zaplanować swój pobyt? Cóż, to jest OK. Mieszka w Londynie od ponad 8 lat ułożyła kilka cennych wskazówek, co dzieje się w Londynie, co galerie, muzea i pałace królewskie które warto odwiedzić, gdzie zjeść i wiele więcej.

Mamy 2 wersje tego programu. Pierwszy jest bardziej skupiona na zabytkowych ikon i atrakcji (patrz poniżej), drugi na muzea i galerie oraz rynków Londyn (czytaj więcej tutaj ...) .


Londyn w jeden dzień (koncentruje się na historycznych ikon i atrakcje)

Transport: zalecamy, aby kupić kartę Oyster ( kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat transportu publicznego w Londynie ).Londyn w jeden dzień (koncentrujący się na zabytkowych ikon i atrakcji)


TWóJ własnym przewodnikiem TOUR STEP BY STEP / / >>> mapa ... postępuj czerwona linia <<<


Odmierzanie czasu


WIęCEJ INFO, LINKI


Tower of LondonOd Tower of London do Westminster Abbey, Parlament i Big Ben

Nasz własny wycieczka rozpoczyna się w Tower of London (Tower Hill stacja metra, Circle Line). Uniknąć długich kolejek i odwiedzić Wieżę między 10/9 jestem.

Następnie przejechać przez Tower Bridge i skręcić w prawo w kierunku pancernika HMS Belfast. Jest muzeum w pancernika i na Tower Bridge, a także (z widokiem z obu wież). 5 minut spacerem od Mostu można zwiedzić muzeum projektowania (www.designmuseum.org).

Idąc wzdłuż rzeki można zobaczyć i można odwiedzić szekspirowskiego Globe Theatre, Tate Modern, Southbank Centre, Somerset House (po drugiej stronie rzeki) i London Eye.

Wskazówka: istnieje kawiarnia w Tate Modern, z pięknym widokiem na miasto, Millennium Bridge i Katedra św Pawła.
Porada: jeśli chcesz cieszyć się London Eye radzimy kupić bilety przez Internet zaliczki. Jest to tańsze i nie trzeba będzie czekać w długich kolejkach.

Po dotarciu do London Eye, przejechać przez Westminster Bridge kierunku Parlamentu, Big Ben i Westminster Abbey.
Jeśli odwiedzasz Wieża między 10/9 am powinno być w Westminster Abbey przez południe (można nawet mieć czas na miłą poranną kawę przy rzece). Znajdź więcej informacji o wieży, Tower Bridge, Globe Theatre, Parlament, Big Ben i Westminster Abby w Londyn ikony historyczne i atrakcje orientacyjne

Znajdź więcej informacji o London Eye i HMS Belfast w Londynie Atrakcje w przewodniku

Znajdź więcej informacji o Tate Modern i Somerset House w Londynie i przewodnik galeriach muzeach

Westminster AbbeyZ Westminster Abby TO Madame Tussauds

Westminster Abbey zbadać wrócić do stacji metra Westminster, gdzie można wsiąść do autobusu numer 3, 12, 88 lub 159 w kierunku Oxford Circus.

Będziesz przekazując Downing Street - numer 10, Horse Guards, Piccadilly Circus i Regent Street.

Wysiąść na Oxford Circus, zjeść obiad (jest wiele restauracji ... zobacz nasze jedzenie i picie przewodniki) i zrobić zakupy pamiątek.

Następnie rurę do stacji Baker Street i odwiedzić Madame Tussauds i / lub Muzeum Sherlocka Holmesa.
Z wizytą w Westminster Abby i lunch wokół Oxford Circus należy być na Baker Street około 2-3pm. Znajdź więcej informacji o Madame Tussauds i Muzeum Sherlocka Holmesa w Londyn atrakcje przypomnienie

Pałac Buckingham ...Z Madame Tussauds do Pałacu Buckingham i Trafalgar Square

Widząc wszystkie Woskowych figur historycznych i królewskiej, gwiazdy filmowe, sportowe gwiazdy i niesławnych mordercy wrócić do Baker Street i wziąć autobus nr 2 i 82, w kierunku Pałacu Buckingham. Można wysiąść na Marble Arch i odwiedzić Speakers 'Corner, inaczej wysiąść na Royal Mews (jest między rury i Victoria dworca kolejowego i Buckingham Palace). Jest to około 5 minut spacerem od Pałacu.

Zdjęcia z Pałacu Buckingham i zrobiłeś, zrelaksować się w St James lub Green Park. Następnie przez The Mall (szeroka i wąska ulica od Pałacu Buckingham do Trafalgar Square) idź do Marlborough Road (to doprowadzi cię do Pałacu St James).

Stamtąd pieszo do Piccadilly Circus z posągiem Erosa i Leicester Square, gdzie można kupić pół ceny i zniżki na bilety do teatru na TKTS (www.tkts.co.uk) na koncert wieczorem.

Możesz odwiedzić National Gallery na Trafalgar Square. Założona w 1824 roku, mieści się tam zbiór ponad 2.300 obrazów z okresu od połowy 13 do 1900. Galeria jest ogromna, prawdopodobnie nie będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć wszystkie swoje ekspozycje. Odwiedź stronę Galeria i zaplanować, co chcesz zobaczyć w góry.
Jeśli planujesz odwiedzić Madame Tussauds można dotrzeć do Pałacu Buckingham około godzina siedemnasta i Trafalgar Square około 6pm. To może być za późno, aby odwiedzić Galerię (jeśli chcesz, aby odwiedzić to, zrób to następnym razem, gdy jesteś w Londynie lub pominąć Madame Tussauds)Znaleźć więcej informacji na temat Pałacu Buckingham i Pałacu św Jakuba w Londyn ikony historyczne i atrakcje orientacyjne

Znajdź więcej informacji o Galerii Narodowej w galeriach Londynu i przewodnik muzeach

St Paul CathedralZ Trafalgar Square VIA Covent Garden BACK Tower of London

To będzie około 6-godzina dziewiętnasta więc po długim dniu można zasługują na dobry obiad. Jest wiele restauracji w pobliżu Leicester Square, Chinatown i Soho.

Po ci kolację można zamknąć z dnia na miły spacer do Covent Garden przez Leicester Square, a następnie schodząc do Strand, gdzie większość teatrów londyńskich są. Jeśli kupiłeś bilety teatralne, musicale zwykle zaczynają się około 8 wieczorem i zakończyć 10pm.

W przeciwnym razie wyjechania autobusu numer 11 lub 15 do katedry św Pawła (to jest piękne w nocy), a następnie ponownie do autobusu numer 15 z powrotem do Tower of London, gdzie ceremonia z kluczy ma miejsce na 10pm codziennie.
Znajdź więcej informacji o katedrze św Pawła w Londyn ikony historyczne i atrakcje orientacyjne


Share :)