London parki


Poniżej znajdziesz listę wszystkich głównych parków w Londynie: Hyde Park, Kensington Gardens, St James Park, Green Park, Regent Park, Greenwich Park, Kew Gardens. Linki do oficjalnych stron internetowych wszystkich parków, mapy i przewodnika, jak się tam dostać.


Hyde Park Hyde Park Hyde Park jest jednym z parków osiem londyńskiej Royal i co roku miliony londyńczyków i turystów, odwiedzić park. Jest domem dla słynnych zabytków w tym Serpentine Lake, Speakers 'Corner i Diana, Princess of Wales Memorial Fountain. Park jest otwarty od 5 rano do północy, przez cały rok. Mapa parku
Oficjalna strona internetowa
Pokaż mi park na mapie Google
Najbliższa stacja metra: Hyde Park Corner (linia Piccadilly). Jak się tam dostać autobusem .

Kensington Gardens Kensington Gardens Kensington Gardens jest obsadzony formalnych alei wspaniałych drzew i ozdobnych rabat kwiatowych. Jest to idealne miejsce na Pałac Kensington, pokojowych włoskie ogrody, Albert Memorial, pomnik Piotrusia Pana i Galerii Serpentine. Park jest otwarty od 6 rano do zmierzchu przez cały rok. Mapa parku (plik PDF)
Oficjalna strona internetowa
Pokaż mi park na mapie Google
Najbliższa stacja metra: Lancaster Gate (linia Central). Jak się tam dostać autobusem .

St James Park St James Park St James Park jest w samym sercu Londynu, obejmujący 23 ha (58 ha) i ma schronienia jezioro kaczki, gęsi i pelikany. St James znajduje się także centrum handlowe, ustawienie wielu uroczystych parad i imprez krajowych uroczystości. Park jest otwarty od 5 rano do północy przez cały rok. Mapa parku
Oficjalna strona internetowa
Pokaż mi park na mapie Google
Najbliższa stacja metra: St James Park (District Line lub Okrąg). Jak się tam dostać autobusem .

Green Park Green Park Green Park to spokojne schronienie dla ludzi mieszkających, pracujących lub odwiedzając centrum Londynu i jest szczególnie popularne na plażowanie i pikniki przy dobrej pogodzie. Jest to również popularne jako zdrowy szlak turystyczny dla osób dojeżdżających do pracy. Park jest otwarty przez cały dzień przez cały rok. Mapa parku (plik PDF)
Oficjalna strona internetowa
Pokaż mi park na mapie Google
Najbliższa stacja metra: Green Park (Victoria, Jubilee i Piccadilly line). Jak się tam dostać autobusem .

Regents Park Regents Park The Regents Park to największy obszar trawy dla sportu w centrum Londynu i oferuje szeroki zakres działalności, jak również Open Air Theatre, London Zoo i wiele kawiarni i restauracji. Park jest otwarty od 5 rano przez cały rok. Terminy zamknięcia różnić w zależności od sezonu. Mapa parku (plik PDF)
Oficjalna strona internetowa
Pokaż mi park na mapie Google
Najbliższa stacja metra: Regent Park (Bakerloo linia). Jak się tam dostać autobusem .

Greenwich Park Greenwich Park Greenwich Park obejmuje 73 hektarów (183 akrów) i jest najstarszym ogrodzony Park Royal. Jest on położony na wzgórzu, z imponującymi widokami Tamizy do Docklands i City of London, między Blackheath i Tamizę. Park jest otwarty od 5 rano do północy przez cały rok. Mapa parku (plik PDF)
Oficjalna strona internetowa
Pokaż mi park na mapie Google
Najbliższa stacja DLR: Cutty Sark lub Greenwich (trzeba będzie wziąć Docklands Light Railway z Banku lub stacji Monument w mieście)

Kew Gardens Kew Gardens Royal Botanic Gardens, Kew, zazwyczaj określane jako Kew Gardens, jest 121 ha ogrodów botanicznych i szklarniach pomiędzy Richmond i Kew w południowo-zachodnim Londynie. Oficjalna strona internetowa
Więcej informacji z Wikipedii
Pokaż mi mapę
Wstęp: £ 13,90.
Najbliższa stacja metra: Kew Gardens (linia District)


Share :)