Romantyczny Londyn


Chocolate Ecstasy ToursChocolate Ecstasy Tours - chocolate zwiedzanie Londynu. Najbardziej luksusowy i pyszne dla miłośników czekolady. Znaleźć więcej informacji na www.chocolateecstasytours.com.

Whispering Gallery of katedry św

Biżuteria z Hatton Gardens - Hatton Gardens znany jest jako biżuteria centrum Londynu, a także centrum handlu diamentami w Wielkiej Brytanii. Właściwe miejsce dla Ciebie, aby kupić jej nowy piękny pierścionek.

Kew Gardens - nie tylko dać jej czerwone róże. Daj jej coś specjalnego - egzotyczny ogród. Weź ją do Royal Botanic Gardens w Kew. Znajdź więcej www.kew.org info.

St Pancras Champagne Bar - ten czarujący Champagne Bar znany jest jako najdłuższy w Europie. Lista Champagne jest rozległe, gościnni największy wybór: Grand Marque domów w Wielkiej Brytanii, z 17 stylów dostępnych przez szkło. Znaleźć więcej informacji tutaj: www.searcyschampagnebars.co.uk / st-pancras-champagne-bar-home.php.

Zaskocz ją z oryginalnego Regent romantyczny Jasona w Canal tour (Jason jest autentyczny 100-letni statek kanał). Trasa biegnie między Małej Wenecji i Camden Lock. To trwa około czterdziestu pięciu minut w każdą stronę i jeden i pół rundy godzin podróży. Na nodze od Little Venice do Camden jest na żywo z komentarzem wyszkolonych przewodników, którzy powiedzą ci wszystko o CANAL historii od 1800 do dnia dzisiejszego. Znaleźć więcej informacji na www.jasons.co.uk

Ciesz truskawki w London Borough Market ("Rynek francuski styl" w Londynie) - najbardziej znany na rynku żywności w Londynie. źródłem wyjątkowej produkcji brytyjskiej i międzynarodowej. Znajdź więcej www.boroughmarket.org.uk info.

Producent biżuterii dla niejDowiedz się, jak zrobić biżuterię dla niej www.londonjewelleryschool.co.uk

Broadway Market (www.broadwaymarket.co.uk) w soboty to kalejdoskop smaków i kultur: stragany, sklepy, puby, restauracje i kawiarnie oferują jedne z najlepszych żywności i odzieży najbardziej oryginalnych w Londynie wszystkich stłoczonych w małej ulicy East End między Regents Canal i Fields w Londynie. Najbliższa stacja metra to Bethnal Green (linia Central).

Po długiej urodziny i wszystko, imprezowania cieszyć wielkim brunch i świeżą kawę w barze (Caravan blisko Chancery Lane). Zobacz więcej www.caravanonexmouth.co.uk info.

Degustację wina w Vinopolis: www.vinopolis.co.uk / winetours / index.php

Spróbuj niesamowite umiejętności cyrkowych jak trapezie pływające, napięty drut walkingu i równoważenia akrobatycznych. Znajdź więcej informacji tutaj: www.thecircusspace.co.uk/page/3100/Experience+ Days

Prywatny Karaoke dla Ciebie dwa w Lucky Voice (www.luckyvoice.com).

Prywatna wycieczka w Mini Coopera (www.smallcarbigcity.com)

Bar Champagne wysoko w niebie (Vertigo 42 Bar Champagne www.vertigo42.co.uk)
Share :)