Kiedy jechać do Londynu


Pogoda wiosna (od marca do maja)
Wiosna w Wielkiej Brytanii jest na ogół spokojny, chłodny i suchy sezon, zwłaszcza że Atlantic stracił wiele ze swojego ciepła w całej jesieni i zimy. Jednakże, jak słońce wschodzi wyżej na niebie, a dni stają się dłuższe, temperatura może wzrosnąć relatywnie wysokie, ale często mają tendencję do zasnąć ponownie w nocy ze względu na chłodne oceanów i ciepłej pogody zależy wyłącznie od słońca. I opady mogą rozwijać ciężkie prysznice czasami szczególnie pod koniec sezonu.
Istnieje spora szansa śniegu na początku sezonu, kiedy temperatury są chłodniejsze.
średnich temperatur wiosną są wyraźnie wpływ szerokości geograficznej. Większość z Szkocji i góry Walii i północnej Anglii są najfajniejsze tereny Wielkiej Brytanii, ze średnią temperaturą w zakresie od -0,6 do 5,8 C (30,9 do 42,4 F). Południowej części Anglii doświadcza najcieplejszych temperatury wiosną pomiędzy 8,8 i 10,3 C (47,8 i 50,5 F). / / (źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/Climate_of_the_United_Kingdom)

Marzec
Co znajduje się na: Dyrektor Wyścigu River, St Patrick Day

Kwiecień
Co znajduje się na: London Marathon, Oxford i Cambridge University Boat Race

V
Co znajduje się na: Chelsea Flower Show, May Day


Letnia pogoda (od czerwca do sierpnia)
Lato trwa od czerwca do sierpnia i jest najcieplejszym sezonie. Sumy opadów mogą mieć szeroki lokalne zróżnicowanie ze względu na lokalnych burz. Te opady występują głównie w południowej, wschodniej i centralnej Anglii i są mniej częste i ciężkie, na północy i zachodzie. Północna depresje Atlantic nie są tak poważne w lecie, ale zwiększyć zarówno nasilenie i częstotliwość pod koniec sezonu.
Różnice klimatyczne o tej porze roku są bardziej wpływ szerokości i temperatury są najwyższe w południowych i centralnych obszarach i najniższych na północy. Generalnie, temperatury latem rzadko przekracza 32 stopni, co zdarza się częściej, w Londynie i na południowym wschodzie niż w innych częściach kraju. Szkocji i północnej Anglii ma najfajniejsze lato (średnia 12,2 C (54,0 F) do 14,8 C (58,6 F)). / / (źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/Climate_of_the_United_Kingdom)

Czerwiec
Co znajduje się na: Wimbledon, Derby w Royal Ascot (wyścigi konne), Trooping the Colour

Lipiec
Co znajduje się na: The Proms, Hampton Court Flower Show

Sierpień
Co znajduje się na: The Proms, Notting Hill Carnival


Pogoda jesienią (od września do listopada)
Jesień w Wielkiej Brytanii trwa od września do listopada. Sezon jest znany jako nierozliczone-jak chłodne powietrze przemieszcza się na południe polarne po słońce, spełnia on ciepłe powietrze z tropików i tworzy powierzchnię wielkie zakłóceń wzdłuż której kraj leży. To w połączeniu z ciepłym oceanie całej wiosną i latem z powodu ogrzewania, wytwarza nierozliczonymi pogodę jesieni. Ponadto, gdy powietrze jest szczególnie niskie temperatury na lądzie mogą być zimniejszy niż ocean, w wyniku znacznych ilości kondensatu i chmury, które przynoszą deszcz do kraju. / / (źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/Climate_of_the_United_Kingdom)

Wrzesień
Wierzymy, wrzesień i październik to najlepsze miesiące na przyjazd do Wielkiej Brytanii.
Co znajduje się na: Burmistrza Thames Festival, Open House London (zbadać setki inspirujących budynków w Londynie za darmo), London Jazz Festival

Październik
Co znajduje się na: teatry

listopad
Burmistrza Thames Festival, Dzień Pamięci, Diwali, Guy Fawkes London


Zima (od grudnia do lutego)
Zima w Wielkiej Brytanii określa się jako trwające od grudnia do lutego. Sezon jest ogólnie super, mokro i wietrznie. Temperatury w nocy rzadko spada poniżej -10 C (14 F) i na dzień rzadko wzrasta powyżej 15 C (59 F). Opady są obfite przez cały sezon, choć śnieg jest stosunkowo rzadkie w kraju, pomimo dużej szerokości: Jedyne obszary o znacznych opadów śniegu są szkockich Highlands. Dla większości lądu śniegu jest możliwe, ale nie częściej, oprócz wyższych wysokościach, gdzie śnieg może leżeć 1-5 miesięcy lub nawet dłużej niż 6 miesięcy.
W kierunku dalszej części sezonu pogoda zazwyczaj stabilizuje się mniej wiatru, opadów mniej i niższych temperatur. Zmiana ta jest szczególnie widoczna w pobliżu wybrzeży głównie dlatego, ocean atlantycki, często jest najzimniejszy w tym czasie, po schłodzeniu w całej jesieni i zimą. Na początku zimy jest jednak często niepewne i burzliwe, często mokrym i wietrznym czas w roku. / / (źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/Climate_of_the_United_Kingdom)

Grudzień
Co znajduje się na: Christmas dekoracji Londyn, Nowy Rok Eve uroczystości

Styczeń
Co znajduje się na: po-Christmas sprzedaży biletów teatralnych na każdą kieszeń

Luty
Co znajduje się na promocje, Chiński Nowy Rok
Share :)